Hakkımızda

Bursa Araç Merkezi (Bam Oto), ikinci el araç ticaretinde, Türkiye genelinde faaliyetlerine başlamış yetkin bir firmadır.

Türkiye’nin ilk VIP uçtan uca ikinci el araç ticareti markası olan Bursa Araç Merkezi “BAM OTO” güven ve güvenilirlik üzerine uzman kadrosu ile sektöründe titizlikle hareket etmektedir.

Her marka, model ve yaşta araç alım, satım hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmakta olan Bursa Araç Merkezi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek uçtan uca tam olarak müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiş tek firmadır.

İkinci el araç ticaretinde Bursa Araç Merkezi ile herkesin bütçesine uygun, taleplerine göre farklı seçenekler sunan ve kaygıları ortadan kaldıran Bursa Araç Merkezi müşterileri için güven tesis eden bir markadır.

Bugün başarılı işletmelerin müşterileri ile uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi amaçlaması gerekmektedir. Burada çift yönlü bir güvene dayalı iletişim geliştirilmesi bizim firma olarak öncelik verdiğimiz bir durumdur. Bugün özellikle ikinci el ticaretinde ki yaşanan üzücü olayların sektörü nasıl etkilediğini biliyoruz. “Bursa Araç Merkezi” olarak her müşterimizi önce dinliyor, onları anlamaya çalışıyor ve tam olarak hayal ettiğini sunmaya çalışıyoruz.

Hiçbir şey Güven Kadar Güçlü Değildir…