Sık Sorulan Sorular

1.Bursa Araç Merkezi ,(BAM OTO) olarak hangi hizmetleri sağlıyorsunuz ?

Cevap: Öncelikle müşterilerimize 3 hizmet sağlıyoruz.

                *Bizim aracımız sizin aracınız; profesyonel ekibimizin kendilerine araç alımı yapacakmış gibi detaylı expertiz ve araştırmalar sonucu buldukları araçları firmamız bünyesine katıyoruz. Tüm bakımları yenilenip detaylı temizlik ve pasta – cila işlemleri yapılarak müşterilerimize gururla sunuyoruz.

                *Sizin aracınız bizim aracımız; Sürekli değişen piyasa koşulları, değişen teknoloji ve zamansızlık kavramlarının öne çıktığı son yıllarda sizlerin araçlarını tüm tetkik ve detaylı incelemeler sonrasında doğru fiyat, doğru satış stratejileri ile sitemiz ve galerilerimizde satışa sunuyoruz.

                *Araç bulma danışmanlığı;

Müşterilerimize profesyonel araç bulma ve satın alma hizmeti sunmaktayız.

  • Ana sayfada sayfaya kayıt olarak arzu ettiğiniz aracın özelliklerini giriyorsunuz .( Fiyat, Kilometre, Model, Vites seçeneği gibi)
  • Kısa zaman içinde profesyonel ekibimiz sizler için piyasa şartlarına göre en doğru araçları seçerek sizlere bir portföy sunumu yapar.
  • Bu sunum üzerinden bir danışmanlık sözleşmesi imzalanır.
  • Bulunan portföy üzerinden en iyi seçenek bulunur ve sıralanır.
  • Araç keşifleri yapılır, en iyi seçenek expertiz, hasar kaydı, km sorgulamaları yapılarak sonuca varılır.

2.Araç Bulma Danışmanlığı, daha önce uygulanmış bir hizmet mi?

Cevap: Hayır, bu hizmet Türkiye bir ilk.

3.Türkiye’de zaten herkes araç alım satımı yapmaya başladı. Kime güveneceğimizi nasıl bileceğiz?

Cevap: Öncelikle Maliye Bakanlığımız herhangi bir şahısın yıl içinde 3 araç satışına kadar vergi mükellefi olmasını engelliyor. Buna göre 3 araca kadar herkes araç satışı yapabilir. Burada en önemli detay yetki belgesidir. Firmamız MASFED tarafından verilen yetki belgesine sahiptir. Temmuz 2021 ile araç satışı bu belge tarafından yapılabilir hale gelecektir.

4.Araç Expertizi ne demek?

Cevap: Expertiz aracın röntgeni sayılır. Araç geçmişinde yaşadığı kaza, motor sorunları ve kilometre gibi önemli konularda orijinallik hakkında bilgi verir.